Kremy na cellulit – czy to działa?

Walka ze skórką pomarańczową jest dla wielu kobiet codziennością. Cellulit stanowi hormonalnie uwarunkowaną przypadłość, którą nasila nieprawidłowa dieta i siedzący tryb życia. Powoduje kompleksy, szpeci i nie pozwala przestać o sobie myśleć. Trudno dziwić się, że tyle kobiet stara się znaleźć na niego idealny sposób, a także traci wiarę w kolejne produkty, zawodząc się na ich działaniu. Tymczasem rozpowszechnienie problemu jest naprawdę ogromne – niezależnie od wagi, wieku czy rasy, większość dorosłych, a nawet dorastających kobiet ma problem z cellulitem. Pojawiają się głosy mówiące, że każdy krem na cellulit jest bezskuteczny, a wydana na niego pieniądze – stracone. Czy to prawda?

Usuwa tkankę tłuszczową w dwa tygodnie vialise_komp

To właśnie jedno z częściej powtarzanych haseł marketingowych, jeśli chodzi o kosmetyki zwalczające skórkę pomarańczową. Nie muszą to oczywiście być koniecznie dwa tygodnie – jednak zwykle producenci obiecują redukcję tej tkanki w jakimś niewiarygodnie krótkim czasie, a sfrustrowane klientki kolejny raz dają się nabrać: „A nuż, może tym razem poskutkuje!”. Niestety – żaden krem na cellulit nie jest w stanie usunąć tkanki tłuszczowej. Do tego potrzeba odpowiedniej dawki ruchu i zmiany diety na bardziej odpowiednią. Krem może za to przyspieszyć nieco spalania, by wspomóc używającą go osobę w ćwiczeniach i zwiększyć widoczność efektów.

Zobacz również: Naturalne metody na cellulit

Wystarczy stosować raz dziennie

Pielęgnacja skóry dążąca do redukcji cellulitu powinna zawierać codzienny, porządny masaż przy użyciu odpowiednich preparatów. W ten sposób można mechanicznie rozbijać grudki tkanki tłuszczowej, a stosując przy tym serum ujędrniające zarazem poprawiać wygląd skóry. Zwykle wymaga to stosowania specyfiku przynajmniej dwukrotnie w ciągu dnia – nie da się niestety walczyć z cellulitem przez pięć minut dziennie, odnosząc spektakularne zwycięstwa i osiągając zachwycające wyniki. Żaden produkt nie może tego zapewnić, jednak są produkty, które działają w realny sposób – na przykład serum ujędrniające Vialise.

VialiseNajlepiej wierzyć w realne obietnice

Wybór kosmetyku powinien opierać się na analizie składu, zamiast na zapewnieniach producenta. Serum Vialise broni się samo przez składniki, które zawiera. Realnym efektem, który można osiągnąć stosując krem, jest wzmocnienie naczyń krwionośnych oraz ułatwienie odpływu limfy. Dzięki temu cellulit staje się o wiele mniej widoczny, a nawet zanika niemal zupełnie. Potrzeba jest pewna systematyczność, by aktywne, naturalne składniki mogły działać. A w jaki sposób ten krem na cellulit wpływa na poprawę skóry?

Zapewnienia poparte składnikami

Istnieje szereg składników które, używane regularnie, naprawdę działają. Vialise zawiera ekstrakty z bylicy i bluszczu, a także z kasztanowca – te trzy rośliny od lat są znane ze skutecznego wspomagania zmęczonych nóg i wzmacniania naczyń krwionośnych, a także usuwania obrzęku, będącego czynnikiem ze znacznym wpływem na kondycję skóry ud, pośladków czy brzucha. Dzięki zawartości guarany przyspiesza też spalanie tkanki tłuszczowej, choć oczywiście jest to działanie pomocnicze w stosunku do regularnej aktywności fizycznej. Wyjątkowo dobrane i skoncentrowane składniki sprawiają, że krem na cellulit Vialise naprawdę wspiera dążenie do pięknej skóry, nie zatruwając jej przy tym silikonami, barwnikami czy substancjami zapachowymi.

Serum Vialise

2 thoughts on “Kremy na cellulit – czy to działa?

  1. To mój pierwszy komentarz w internecie w życiu, więc proszę o wyrozumiałość! Ale chciałam polecić ten specyfik, który u mnie zadziałał już po 10 dniach. NIe mam cellulitu i cieszę się życiem jak dawniej!

    1. Nie było tak źle 🙂 Ale bądź gotowa, zaraz się zacznie. Zostaniesz zrównana z ziemią przez ekspertów, którzy lepiej niż wszyscy wiedzą co to jest cellulit i skórka pomarańczowa. Bez tego nie ma życia w internecie, hejt musi być 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

12 + = 20