Rozwiązałem swój problem

Opowiadanie ludziom o tym, dlaczego się zdecydowałem na depilację jest niezmiernie krępująco. Być może dlatego, że jest to sprawa niezwykle dla mnie delikatna, i każde poruszenie jej może na nowo rozniecić nieprzyjemne wspomnienia. Są one związane w zdecydowanej mierze z lękiem i wstydem. Wstydziłem się chodzić na basen, wyjść na plażę. Bardzo niekomfortowo czułem się kiedy znajdowałem się w samym centrum spojrzeń i ludzkich ocen. Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że były one spowodowane czymś tak prozaicznym jak włosy. Co jednak zrobić jeżeli ukazując się w samych kąpielówkach, wygląda się prawie jak człowiek pierwotny?

Chciałem coś zmienić

To, że mam nadmiernie owłosione ciało wiedziałem od zawsze. Od zawsze też budziło to mój wstyd i podsycało poczucie niesprawiedliwość, dlaczego to własnie mnie spotkało. Niektórzy znajomi się wyśmiewali ze mnie, radzili żebym ‚się golił co drugi dzień na całym ciele’, a inni znowuż próbowali wskazać mi jakieś miejsca, gdzie mógł bym poszukać pomocy. W taki sposób trafiłem do kliniki, w której depilacja laserowa jest wykonywana niemal codziennie. Wybór tej techniki był oczywisty. Jest to w zasadzie jedyna metoda, która skutecznie pozwala się pozbyć owłosienia na naprawdę długi czas, a czasami nawet i na zawsze. Pozwala to spokojnie myśleć o przyszłości oraz racjonalnie spożytkować swoje wydatki. Chociaż koszt takich zabiegów nie należy do najtańszych to jednak efekty naprawdę rekompensują ten wkład.

Jaka technika?

Depilacja laserowa Gdańsk - CCPrzeglądałem najróżniejsze portale, odwiedziłem bardzo wielu lekarzy, dzięki czemu mogłem podjąć najbardziej racjonalną decyzję. Zawsze obawiałem się głupich rzeczy, których potem mógłbym żałować, dlatego potrzebowałem tego. Zdecydowałem się na laser vectus, bowiem okazało się, że może on dostarczyć mi tego wszystkiego, na czym mi zależało w kontekście mojego problemu. Jest to nowoczesna technologia, oparta na połączeniu stuprocentowego komfortu podczas zabiegu z niezwykłą skutecznością. Każda sesja przebiegała bez bólu i jakichkolwiek dolegliwości po niej. A efekty są niesamowite, w zasadzie przerosły moje oczekiwania. Na początku pisałem o tym jak bardzo wstydziłem się pokazać ludziom nad wodą, a obecnie nie ma śladu po tamtych odczuciach. Moje plecy zostały ‚oczyszczone’, dzięki czemu nie muszę już czuć żadnego dyskomfortu. To naprawdę jest wielka dla mnie zmiana. Wcześniej nie myślałem, że kiedykolwiek będzie to możliwe, ale teraz zobaczyłem, że warto być odważnym i decydować się na niecodzienne kroki.

https://www.youtube.com/watch?v=M9B55Pm3yDk – tak wygląda depilacja laserowa Vectus

Czytaj też: Portal Dermatologiczny

Rozumiem, że dla kogoś kto wciąż doświadcza tego, czego ja jeszcze niedawno, może się to i tak wydawać przerażające. Jedna tylko rada. Naprawdę nie ma czego się obawiać. Należy wyjść ze swojej strefy względnego komfortu i zawalczyć o prawdziwą wolność wobec siebie i innych ludzi. Nie będziesz żałować.

1 thought on “Rozwiązałem swój problem

  1. Mam podobny problem. Jestem prezesem poważnej firmy, ale nie wybiorę się na integrację, bo w tym roku mamy nad jeziorem i nie mogę latać przy pracownicach z futrem na plecach i na klacie. Bo mi się kojarzy to z obleśnymi grubasami, którymi nie jestem, bo dbam o siebie, uprawiam sport itd. No ale na laserową depilację już za późno, ale dobrze wiedzieć, to będzie w sam raz na następny sezon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

43 − = 38