Skuteczna i bezbolesna depilacja dla mężczyzn

Jeszcze kilkanaście lat temu panowie, którzy depilowali swoje ciało uznawani byli za zniewieściałych. Obecnie jednak to zarośnięci mężczyźni uważani są za nieatrakcyjnych, dlatego też coraz więcej panów decyduje się na usuwanie ze swojego ciała nadmiaru owłosienia. Metody depilacji są różne. Warto dowiedzieć się, które z nich są najmniej bolesne i dają najlepsze efekty.

Popularne sposoby depilacji

Najbardziej popularna metoda depilacji, która jest znana praktycznie każdemu mężczyźnie, polega na zastosowaniu maszynki do golenia. Chociaż usuwanie owłosienia w ten sposób jest łatwe, szybkie i bezbolesne, to nie daje skutecznych efektów. Włosy dosyć szybko odrastają, a co gorsze, po kolejnych goleniach stają się mocniejsze i grubsze. Dlatego też maszynka do golenia może być z powodzeniem wykorzystywana do golenia twarzy, jednak jej stosowanie np. do depilacji pleców nie jest zbyt dobrym pomysłem. Aby uzyskać lepsze i bardziej długotrwałe efekty można sięgnąć po wosk. Stosując tę metodę usuwa się włoski razem z cebulkami, dlatego jeden zabieg wystarcza na około trzech do czterech tygodni. Nadaje się do usuwania owłosienia z dużych obszarów ciała, takich jak plecy. Niestety, depilacja za pomocą wosku jest dosyć bolesna, dlatego wielu panów decyduje się na tę metodę jedynie jeden raz – o tym więcej tu: http://expresskaszubski.pl/gospodarka/2017/05/depilacja-laserowa-laser-vectus-w-gdansku.

Depilacja za pomocą lasera Vectus

W związku z tym, że golenie maszynką jest mało skuteczne, a stosowanie plastrów bolesne, coraz powszechniejsza staje się depilacja laserowa. Ta forma usuwania owłosienia jest szybka, bezbolesna i daje trwałe efekty, dlatego cieszy się rosnącą popularnością. Polega na emisji wiązki światła na skórę, które pochłaniane jest przez melaninę. Melanina pochłaniając światło wydziela ciepło, które z kolei uszkadza mieszki włosowe. Zniszczone mieszki włosowe nie odrastają. Decydując się na taki zabieg, warto jednak zwrócić uwagę na rodzaj stosowanego w gabinecie lasera. W chwili obecnej najbardziej nowoczesnym urządzeniem do depilacji jest laser Vectus. Opracowane przez amerykańskich naukowców urządzenie jest nie tylko skuteczne, ale i bezpieczne. Wyposażony w szereg czujników sprzęt, zapewnia komfort zarówno dla osoby przeprowadzającej zabieg, jak i pacjenta poddającemu się depilacji.

Charakterystyka lasera Vectus

Laser Vectus jest urządzeniem diodowym. Zastosowanie diod zapewnia energooszczędność oraz długi okres żywotności. To co jednak przede wszystkim wyróżnia go spośród innych tego rodzaju maszyn, to innowacyjny czytnik Skintel. Czytnik ten, na bieżąco sprawdza poziom melaniny w skórze, a następnie odpowiednio dopasowuje moc lasera. Dzięki temu, nie tylko eliminowane jest ryzyko poparzeń skórnych, ale przede wszystkim usuwane są wszystkie włosy, które w momencie zabiegu znajdują się w fazie wzrostu. Statystyki pokazują, że już jeden zabieg wystarcza do usunięcia 95 procent wszystkich włosów. Korzystanie z laserów starszej generacji nie tylko nie zapewnia takiej skuteczności, lecz również może być nieprzyjemne. Głowica lasera Vectus pokryta została szafirowym szkłem, które posiada właściwości chłodzące. Dzięki temu oraz zastosowaniu innowacyjnej technologii Advanced Contact Cooling, możliwa jest np. całkowicie bezbolesna depilacja laserowa pleców.

Efekty depilacji laserem Vectus

Decydując się na depilację laserową należy mieć świadomość tego, że laser usuwa wyłącznie włosy znajdujące się w fazie wzrostu. W związku z tym, że nie wszystkie włosy rosną w jednym czasie, aby trwale pozbyć się całego owłosienia, konieczne jest przeprowadzenie kilku zabiegów w różnych odstępach czasu. Poddanie się serii zabiegów laserem Vectus daje pewność, że włosy nigdy więcej nie odrosną i przestaną być uciążliwym i nieestetycznym problemem.


źródło: https://www.youtube.com/watch?v=M9B55Pm3yDk


Fatal error: Uncaught ArgumentCountError: Too few arguments to function _nx(), 2 passed in /home/iluste3/domains/magazynnazdrowie.pl/public_html/wp-content/themes/penguin/comments.php on line 28 and at least 4 expected in /home/iluste3/domains/magazynnazdrowie.pl/public_html/wp-includes/l10n.php:456 Stack trace: #0 /home/iluste3/domains/magazynnazdrowie.pl/public_html/wp-content/themes/penguin/comments.php(28): _nx('Komentarze', 'penguin') #1 /home/iluste3/domains/magazynnazdrowie.pl/public_html/wp-includes/comment-template.php(1508): require('/home/iluste3/d...') #2 /home/iluste3/domains/magazynnazdrowie.pl/public_html/wp-content/themes/penguin/single.php(23): comments_template() #3 /home/iluste3/domains/magazynnazdrowie.pl/public_html/wp-includes/template-loader.php(98): include('/home/iluste3/d...') #4 /home/iluste3/domains/magazynnazdrowie.pl/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/iluste3/d...') #5 /home/iluste3/domains/magazynnazdrowie.pl/public_html/index.php(22): require('/home/iluste3/d...') #6 {m in /home/iluste3/domains/magazynnazdrowie.pl/public_html/wp-includes/l10n.php on line 456